Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://www.suerteprzewodnicy.pl

SUERTE Usługi Przewodnickie i Wycieczki Autokarowe

https://www.suerteprzewodnicy.pl

Firma SUERTE Marta Suska Usługi Przewodników i Pilotów Wycieczek działa w branży turystycznej od 2013 roku. W ramach swojej działalności zajmuje się obsługą turystyczną klientów indywidualnych i grupowych.

Na działalność naszego biura składają się:
- Usługi Przewodnickie po Polsce
- Wycieczki autokarowe po Polsce
- Wycieczki jednodniowe z Warszawy
- Wycieczki jednodniowe z Krakowa
- Wycieczki jednodniowe z Gdańska
- Pilotaż Wycieczek po Polsce i UE

Firma SUERTE Marta Suska prowadzi działalność w ramach której organizuje zwiedzanie z przewodnikiem miejskim w każdym większym Polskim mieście. Jeśli przyjechałeś/aś do Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia czy do innego mniejszego miasta, u nas możesz wynająć przewodnia miejskiego który oprowadzi Cię po mieście, opowie jego historię i pokaże jego zabytki. Oferta skierowana zarówno do osób indywidualnych czy grup zorganizowanych.

SUERTE Marta Suska organizuje również wycieczki autokarowe po Polsce. Zapraszamy grupy zorganizowane, szkoły, firmy, osoby dorosłe i seniorów na wyjazdowe wycieczki. Realizujemy wycieczki dla grup od 15 osób. W ramach prowadzonej działalności organizujemy głównie wycieczki jednodniowe z Warszawy, Krakowa i Gdańska (jesteśmy jednak w stanie zorganizować wycieczkę z dowolnego miejsca w Polsce). Dodatkowo organizujemy wycieczki dwudniowy czy kilkudniowe.

Zajmujemy się również Pilotażem wycieczek po Polsce i Unii Europejskiej. Jeśli masz już zorganizowany autokar, nocleg i inne niezbędne rzeczy, ale szukasz doświadczonego pilota który dopilnuje aby wycieczka przebiegła sprawnie a w razie zaistniałych komplikacji zajmie się ich rozwiązaniem to zapraszamy do nas.

Kategorie

Sport i turystyka Podróże
Sport i turystyka Biura turystyczne
Sport i turystyka Aktywny wypoczynek
Sport i turystyka Portale turystyczne
Sport i turystyka Atrakcje turystyczne
Według lokalizacji Mazowieckie Polska
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Przewodnicy Wycieczki Zwiedzanie Wycieczki jednodniowe Wycieczki dwudniowe Wycieczki weekendowe Jednodniówki Podróże Wycieczki szkolne Usługi przewodnickie Wycieczki autokarowe Wycieczki po polsce Zwiedzanie z przewodnikiem

Wyróżnione strony

Wycieczki autokarowe po Polsce

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 14218/13197
  • Status strony: aktywna od 23/01/2023 10:44
  • Typ strony: wyróżniona od 22/01/2023 13:47
  • Data dodania: 22/01/2023 13:40
  • Data edycji: 22/01/2023 13:46
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 1, odsłon: 92
http://www.adwokat.bukartyk.plhttp://www.hsmonline.plhttp://maxforpower.plhttps://www.giftyonline.pl/pl/produkty/116/torby-konferencyjne-torby-na-ramiehttp://www.inicio.nieruchomosci.plhttp://finansierra.plhttp://zaprojektowani.plhttps://www.forma-floors.plhttp://puchateek.pl