http://www.gornystudio.pl

Fryzjer Toruń Górny

http://www.gornystudio.pl

Górny Studio innowacyjne fryzjerstwo w najdoskonalszym wydaniu. Oferujemy fryzury na wieczór, weselne, oraz stylizacje artystyczne. Jesteśmy salonem fryzjerskim specjalizującym się w strzyżeniu i modelowaniu włosów kobiecych i męskich. Zapewniamy najbardziej precyzyjne środki kosmetyczne i doświadczonych specjalistów, którzy z wielką chęcią zajmą się Twoją fryzurą.
Fryzjer nie tylko obcina i modeluje włosy swoich Klientów. Prawdziwy profesjonalista sugeruje w którym stylu i w jakim odcieniu włosów będziesz czuć się pięknie. Jesteśmy przekonani, że dobry gust jest w naszym fachu najbardziej kluczowy, stąd zatrudniamy profesjonalistów o ciekawych pomysłach i bogatej wyobraźni. W naszym studio fryzjerskim zawsze możesz zdać się na wyjątkowe pomysły i niezwykłe stylizacje.
Zapraszamy do czterech profesjonalnych salonów fryzjerskich w Toruniu. Studio fryzur Izabela i Marcin Górny zadba o urodę Twoich włosów. Oferta prócz podstawowych usług fryzjerskich zawiera także nowatorskie zabiegi pielęgnacyjne regenerujące zniszczone włosy. Wspólnie tworzymy nowe standardy piękna. Zatroszcz się o swoją fryzurę w nowoczesny sposób i zaplanuj termin wizyty w jednym z najlepszych gabinetów fryzjerskich w regionie.

Kategorie

Uroda i zdrowie - Fryzjerstwo
Uroda i zdrowie - Uroda
Według lokalizacji - Kujawsko-pomorskie - Toruń
Według domeny - Pl
Strony według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Fryzjer toruń, Fryzjer męski toruń, Fryzjer damski toruń, Fryzjer toruń górny

Informacje

Numer ID strony: 13296/12759, Status strony: aktywna od 27/03/2017 08:40, Typ strony: wyróżniona od 24/03/2017 12:05, Data dodania: 24/03/2017 10:39, Data edycji: 24/03/2017 12:05, Google PR: N/A, Alexa Rank: 21098527, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 5, odsłon: 809

 Powrót  Drukuj